BAYİLERİMİZ :   

Türkiyenin Vizyonu
Türkiyenin Vizyonu
 
Hakkımızda

Hakkımızda

 

"Türkiye'nin Vizyonu"

Biz JADAWA`yuz

Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, ilkelerimizden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında yaptığımız çalışmalarla birçok platformda zirvede yer almayı başardık. 

Biz JADAWA olarak kurulduğumuz gün 28 yıllık vizyonlarımızı belirledik. 

2000, 2005, 2010 ve 2015 vizyonlarını başarıyla tamamlayan firmamız, 2023 vizyonunu hayata geçirmek için de çalışmalarına hız verdi. İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını  JADAWA yazılımları ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. 

Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz, Programlama, Kalite Kontrol ve Ar-Ge Departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni yazılımlar üretiyor. Ürettiğimiz yazılımları tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, Bayi Ağı'mızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. JADAWA bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve Son Kullanıcılarımız ile çığ gibi büyüyoruz. 

Biz, Çözüm Ortaklarımız, Çalışanlarımız ve Son Kullanıcılarımıza kısacası JADAWA Ailesi'ne inanıyoruz.

Biz 26 yıldır birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et