Dana Etli Yetişkin Köpek Konservesi

Jadawa Jada Life Dana Etli Yetişkin Köpek Konservesi 415 gr

Jadawa Jada Life Dana Etli Yetişkin Köpek Konservesi, köpeğinizin sağlıklı ve dengeli bir beslenme sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Yüksek kaliteli dana eti, köpeğinizin lezzetli bir öğün geçirmesini sağlar.

Konservenin içeriği, %4 oranında dana eti içerir. Dana eti, köpekler için yüksek kaliteli bir protein kaynağıdır ve vücutlarının ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlar. Ayrıca, tahıllar, mineraller ve çeşitli şekerler gibi diğer besin maddelerini de içerir.

Nem içeriği %82 olan bu konservenin ham protein oranı %6’dır. Yağ içeriği %3,5, ham kül içeriği %2,5 ve ham lif içeriği ise %0,5’tir. Bu dengeli beslenme profili, köpeğinizin günlük enerji ve besin ihtiyaçlarını karşılar.

Konservenin içeriğindeki çeşitli katkı maddeleri, köpeğinizin sağlığını desteklemek için ekstra vitaminler ve mineraller sağlar. A Vitamini, D3 Vitamini, E Vitamini, çinko, manganez ve iyot gibi besin maddeleri, köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirir ve genel sağlığını destekler.

Jadawa Jada Life Dana Etli Yetişkin Köpek Konservesi, Macaristan’da üretilmiştir ve AB standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Üretici firma, Pet Food Macaristan Ortağı Kft. tarafından temsil edilmektedir.

Besleme talimatları, köpeğinizin vücut ağırlığına göre ayarlanabilir. Günlük beslenme miktarını köpeğinizin yaşına, cinsine, vücut durumuna ve aktivite seviyesine göre ayarlayabilirsiniz. Açılmış paketi buzdolabında en fazla 2 gün saklamalısınız.

Ürünün son kullanma tarihi, parti numarası ve onay numarası kutunun altındaki koda bakılarak kontrol edilebilir. Etikette, ürünü üreten firmanın adı ve adresi de bulunmaktadır.

Analitik Bileşenler

Nem                  %82
Ham protein    % 6,5
Yağ içeriği         % 3,5
Ham kül            % 2,5
Ham lifler         % 0,5

İçerik Açıklaması

Et ve hayvansal türevler :( sığır eti 4% )
Tahıllar, balık ve balık türevleri, mineraller, çeşitli şekerler.

Üretici Firma ve Menşei

Macaristan / EU
Pet Food Macaristan Ortağı Kft.

Katkı Maddeleri

A Vitamini        1100 IU/kg
D3 Vitamini        140 IU/kg
E Vitamini             10 Mg/kg
Çinko (Bakır(II) sülfat pentahidrat olarak)      1,8   mg/kg
Çinko (Çinko sülfat monohidrat olarak)        10      mg/kg
Manganez (Manganoz(II) oksit olarak)            2,0  mg/kg
İyot (Kalsiyum iyodat olarak, susuz)                 0,1  mg/kg

Beslenme Talimatları

VÜCUT AĞIRLIĞI (kg)
5
10
15
20
30
40
50
GÜNLÜK BESLENME(GRAM)
500
840
1135
1410
1910
2370
2805

Bu talimatlar yalnızca bir kılavuzdur.


Her bir köpeğin gereksinimleri göz önüne alınarak,(örn. yaş, cins, vücut durumu ve aktivite seviyeleri) Günde 1-2 öğün besleyin.

Başlangıçta yukarıdaki günlük miktarları ile besleyin ve daha sonra köpeğinizin durumuna göre kademeli olarak doğru mama miktarını ayarlayın.

Tercihen oda sıcaklığında servis yapın.

Açık paketi buzdolabında en fazla 2 gün saklayın.