Tavuk Etli Yetişkin Kedi Konservesi

Jadawa Jada Life Tavuk Etli Yetişkin Kedi Konservesi 415 gr

Jadawa Jada Life Tavuk Etli Yetişkin Kedi Konservesi, kedilerinizin sağlıklı ve lezzetli bir beslenme deneyimi sunar. Özel formülü, kedinizin ihtiyacı olan temel besin maddelerini içerir ve dengeli bir diyetin önemli bir parçasıdır.

Bu konservenin içeriği, %4 oranında tavuk eti içerir. Tavuk eti, yüksek kaliteli protein ve önemli besin maddeleri kaynağıdır. Ayrıca, tahıllar, balık ve balık türevleri, mineraller ve çeşitli şekerler gibi diğer besin maddeleri de içerir.

Nem içeriği %82 olan bu konservenin ham protein oranı %6,5’tir. Yağ içeriği %3,5, ham kül içeriği %2,5 ve ham lif içeriği ise %0,5’tir. Bu dengeli beslenme profili, kedinizin sağlığını destekler ve enerji seviyesini korur.

Konservenin içeriğindeki çeşitli katkı maddeleri, kedinizin sağlığını desteklemek için ekstra vitaminler ve mineraller sağlar. A Vitamini, D3 Vitamini, E Vitamini, taurin, çinko, manganez, bakır ve iyot gibi besin maddeleri, kedinizin sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olur.

Jadawa Jada Life Tavuk Etli Yetişkin Kedi Konservesi, Macaristan’da üretilmiştir ve AB standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Üretici firma, Pet Food Macaristan Ortağı Kft. tarafından temsil edilmektedir.

Besleme talimatları, kedinizin vücut ağırlığına göre ayarlanabilir. Günlük beslenme miktarını kedinizin yaşına, cinsine, vücut durumuna ve aktivite seviyesine göre ayarlayabilirsiniz. Açılmış paketi buzdolabında en fazla 2 gün saklamalısınız.

Ürünün son kullanma tarihi, parti numarası ve onay numarası kutunun altındaki koda bakılarak kontrol edilebilir. Etikette, ürünü üreten firmanın adı ve adresi de bulunmaktadır.

Diğer Kedi Konserve Mamaları

Analitik Bileşenler

Nem                  %82
Ham protein    % 6,5
Yağ içeriği         % 3,5
Ham kül            % 2,5
Ham lifler         % 0,5

İçerik Açıklaması

Et ve hayvansal türevler :( tavuk eti 4% )
Tahıllar, balık ve balık türevleri, mineraller, çeşitli şekerler.

Üretici Firma ve Menşei

Macaristan / EU
Pet Food Macaristan Ortağı Kft.

Katkı Maddeleri

A Vitamini        1100 IU/kg
D3 Vitamini        100 IU/kg
E Vitamini             15 Mg/kg
Taurin                 520 Mg/kg 
Çinko (Çinko sülfat, monohidrat olarak)            10      mg/kg
Manganez (Manganoz(II) oksit olarak)                 2,5   mg/kg
Cooper (Cooper(II) sülfat pentahidrat olarak)    1,2   mg/kg
İyot (Kalsiyum iyodat olarak, susuz)                      0,2   mg/kg

Beslenme Talimatları

VÜCUT AĞIRLIĞI (kg)
3
4
5
6
GÜNLÜK BESLENME(GRAM)
280
340
395
450

Bu talimatlar yalnızca bir kılavuzdur.

Her bir kedinin gereksinimleri göz önüne alınarak,(örn. yaş, cins, vücut durumu ve aktivite seviyeleri) Günde 1-2 öğün besleyin.

Başlangıçta yukarıdaki günlük miktarları ile besleyin ve daha sonra kedinizin durumuna göre kademeli olarak doğru mama miktarını ayarlayın.

Tercihen oda sıcaklığında servis yapın.

Açık paketi buzdolabında en fazla 2 gün saklayın.